Znajdź na blogu...

piątek, 8 listopada 2013

Nowy szablon bloga

Ale blog ten sam :)

Jako że poprzedni szablon sprawiał mi "trochę" kłopotów technicznych - np. nie pozwalał pisać komentarzy - zmieniłam dziś szablon na prosty, bardziej przyjazny i otwarty, mając nadzieję, że teraz blog będzie lepszym miejscem dla dialogu, niż do tej pory... 

Przy okazji - dla wszystkich, którzy trafili tu po raz pierwszy - kilka słów o tym, co będzie można tu znaleźć.
Przede wszystkim - WEGANIZM :)
Weganizm jest prosty i to właśnie najbardziej chcę tu pokazać. Na początku wiadomo - nieznany temat trochę przeraża, człowiek może by i chciał ale zupełnie nie wie jak, gubi się w gąszczu informacji i w sklepach, w których nie ma dla niego jedzenia ;) Wierzcie mi, wystarczy kilka solidnych podstaw, na których można się oprzeć i wszystko staje się łatwe... 

Z założenia to nie jest blog kulinarny. Jest taki trochę przy okazji, bo najłatwiej pokazać na przykładach, jak można zrobić proste i smaczne wegańskie jedzenie. Jednak będę się starała, na ile mi czas pozwoli, zamieszczać tu więcej konkretnej tzw. "wiedzy" a od czasu do czasu pewnie pojawi się jakiś wpis zupełnie nie-jedzeniowy ;)


Zachęcam do pozostawiania śladów po sobie w komentarzach (teraz już na pewno da się je pisać!), niech ten blog żyje i ma się dobrze - jak my :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE i... DZIĘKI!
Sylwia

4 komentarze:

  1. Hej! będę czytać jako przedstawiciel naszej wegańskiej rodziny :) może zawsze dowiem się czegoś nowego :) Ściskam Sandra!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super blog :) Podoba mi się pomysł zamieszczania obok przepisów trochę "wiedzy" bo nie ma jej aż tak dużo w internecie. Będę czytać :)

    OdpowiedzUsuń

Po przeniesieniu bloga na nową stronę możliwość komentowania istnieje tylko pod nowym adresem wszystkojestwglowie.pl

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.