Znajdź na blogu...

poniedziałek, 21 marca 2016

NOWY ADRES BLOGA!Kochani, witajcie 21 marca, w ten symboliczny pierwszy dzień wiosny.

To dla mnie zawsze czas na odświeżenie, odnowienie, czas na wzięcie głębokiego oddechu i zebranie nowych nadziei, pierwszy dzień wiosny jest dla mnie o wiele ważniejszy, niż pierwszy dzień nowego roku...

Na powitanie wiosny w tym roku przygotowałam prezent dla siebie i dla Was, o którym myślałam już w grudniu ale do tej pory nie miałam czasu, żeby ten temat porządnie ogarnąć.
Mam za sobą bardzo pracowity weekend i wydałam trochę forsy, żeby ten prezent przygotować ale myślę, że będziecie się z niego cieszyć, więc na pewno warto było :)

Przekazuję Wam NOWY ADRES BLOGA, którego przeniosłam na własny kawałek serwera zenbox, z własną domeną i wykorzystaniem silnika WordPress:

wszystkojestwglowie.pl


Poza odświeżoną szatą graficzną najważniejsze jest to, że użytkownicy komórek i tabletów mają teraz dostęp do tych samych funkcjonalności, co czytelnicy z poziomu komputerów.

Macie podgląd pod najnowsze wpisy i komentarze, możecie przeglądać wpisy wg kategorii i wg tagów, możecie wejść we wpis i pozostawić od razu komentarz, jest też bezpośrednie przejście na profil bloga na facebooku, a to wszystko do tej pory było dostępne tylko w wersji na komputer.

Nowy, przejrzysty układ strony mam nadzieję, że spodoba się przynajmniej większości z Was, 
a zielona muffinka na dzień dobry będzie zawsze wywoływać uśmiech na Waszych twarzach :)

Wybaczcie mi wszelkie niedociągnięcia, muszę jeszcze sporo poprawić, dodać kategorie, uporządkować tagi, zdjęcia, linki w najstarszych wpisach, zostało też trochę grafiki do dopracowania ale to wszystko wymaga czasu, którego, jak wiecie, aż tak dużo nie mam...

Mam jednak nadzieję, że już w tej formie, w jakiej oddaję Wam odnowionego bloga dzisiaj, będzie Wam lepiej korzystało się z niego na co dzień, a obiecuję, że będę się starała doszlifowywać go przy każdej okazji.

Dodajcie nowy adres bloga do ulubionych i proszę, korzystajcie już od dziś z nowej strony,
przez jakiś czas jeszcze będą działały oba adresy równocześnie ale myślę, że od nowego miesiąca ustawię już całkowite przekierowanie na nowy.


Dobrego dnia moje drogie Czytelniczki i moi drodzy Czytelnicy, przyjaciele, znajomi, krewni i znajomi Królika, i wszyscy, którzy zaglądacie do mnie i znajdujecie pomoc lub inspiracje.

Obiecuję Wam, że pisania na blogu nie odpuszczę - może nie zawsze mam tyle czasu, ile bym chciała dla niego mieć ale idea, w którą tchnęłam życie i podzieliłam się nią z Wami jest mi zbyt bliska, żeby porzucić ją z powodu nadmiaru obowiązków... Obiecuję też nadal nie włączać reklam na blogu, mam nadzieję, że cenicie to, jedyne, na co sobie pozwalam, to polecanie Wam czasem produktów, które możecie kupić w moim internetowym sklepie, ale jestem przekonana, że to akurat Wam nie przeszkadza, a nawet chętnie z tych poleceń korzystacie. 

Mam jeszcze pewne plany na niedaleką przyszłość, zamierzam wyjść z blogiem troszeczkę bardziej w świat, myślę, że będzie okazja spotkać się z wieloma z Was na żywo, gdzieś w Polsce, ale o tym na razie cicho, muszę to jeszcze dobrze przemyśleć.
Póki co spotykajmy się na nowej stronie bloga i na profilu bloga na facebooku, jeszcze raz miłego dnia wszystkim, no i... czekam na Wasze opinie, jak podoba się Wam mój prezent? ::))


P.s. Agama na drugim slajdzie to obraz związany z szablonem, moim córeczkom tak się spodobała, że nie pozwoliły mi go usunąć. Ja tam lubię gady i tego małego smoka na stronie też już polubiłam, więc chwilowo zostaje, a za jakiś czas... Zobaczymy.2 komentarze:

  1. 1 dzień wiosny jest 20 marca

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ech... nie chce mi się ale ok - tak, wiem, że w tym roku astronomiczna wiosna rozpoczęła się 20 marca o godz. 5.30, jednak kalendarzowy pierwszy dzień wiosny jest zawsze, co roku, tak samo - 21 marca - i może warto najpierw zastanowić się 2 razy, a dopiero potem pisać komentarz, jeśli to taka ważna sprawa, pozdrawiam ;)

      Usuń

Po przeniesieniu bloga na nową stronę możliwość komentowania istnieje tylko pod nowym adresem wszystkojestwglowie.pl

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.