Znajdź na blogu...

piątek, 28 sierpnia 2015

KONKURS!!! Do wygrania OLEJ KOKOSOWY Coco Farm

Dzisiaj szybki konkursik, dla użytkowników Facebooka :)

Do wygrania olej kokosowy Coco Farm, bardzo dobrej jakości.

Król wśród olejów
Olej kokosowy (masło kokosowe, tłuszcz kokosowy) to olej otrzymywany poprzez tłoczenie świeżego miąższu lub kopry (wysuszony miąższ). W postaci płynnej jest lekko żółty.
W temperaturze poniżej 25°C przybiera wygląd przypominający ścięty, biały tłuszcz, stąd nazywany jest także masłem kokosowym.
Olej kokosowy jest wyśmienity jako uniwersalny olej jadalny. Ze względu na bardzo wysoką temperaturę dymienia znakomicie nadaje się do smażenia w wysokich temperaturach. Praktycznie nie zawiera utleniających się kwasów tłuszczowych, co sprawia, że jest bardzo stabilny podczas smażenia. Dzięki temu jest o wiele zdrowszy od większości popularnych olejów, które nie powinny być podgrzewane do wysokich temperatur, gdyż powstają wtedy substancje szkodliwe dla zdrowia. W przeciwieństwie do wielonienasyconych olejów, które łatwo łącząc się z tlenem w powietrzu  jełczeją, olej kokosowy ma naturalną odporność na utlenianie.
Oprócz walorów kulinarnych może być stosowany również w kosmetyce i pielęgnacji ciała. Pomaga utrzymać zdrową skórę i młodzieńczy wygląd.

Olej kokosowy Coco Farm podczas smażenia osiąga blisko dwukrotnie wyższą temperaturę, niż popularne oleje. Wpływa to pozytywnie na jakość potraw. Wyższa temperatura zapewnia bezpieczniejsze i bardziej wartościowe smażenie i pieczenie.
Olej kokosowy 100% Pure ze względu na brak zapachu doskonale sprawdza się w kuchni, zarówno egzotycznej, jak i polskiej. Dzięki stałej konsystencji może zastępować masło do smarowania pieczywa.

JAK WYGRAĆ OLEJ? 
SPRAWDŹCIE NA STRONIE FB MOJEGO SKLEPU, ZAPRASZAM I POZDRAWIAM SERDECZNIE! https://www.facebook.com/sunskleppl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Po przeniesieniu bloga na nową stronę możliwość komentowania istnieje tylko pod nowym adresem wszystkojestwglowie.pl

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.